Godziny pracyPoniedziałek - Sobota 06:00 - 21:00DojazdFiltrowa 30/24, 02-080 Warszawa

O nas

Klinika Holisens to przestrzeń gdzie kompleksowo zadbamy o Twój wewnętrzny dobrostan, dobre samopoczucie i zdrowie - zarówno psychiczne jak i fizyczne. Naszą misją i pasją jest budowanie harmonijnej jedności pomiędzy ciałem i umysłem.
Poradnia Zdrowia psychicznego

Holisens. Poznajmy się bliżej .

Łączymy najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, a także kadrę wykwalifikowanych specjalistek i specjalistów, którzy chętnie będą Wam towarzyszyć w drodze do pełni sił i realizacji swojego potencjału.

Zapewnimy Ci opiekę i doświadczonych psycholożek i psychiatrów. Proponujemy podejście pełne zrozumienia w wielu sprawdzonych nurtach terapeutycznych.

Wspieramy osoby w każdym wieku, na dowolnej drodze życiowej i z wyjątkowym bagażem doświadczeń. Zachęcamy do odwiedzin dzieci, dorosłych, rodziny oraz pary.


Zawsze wtedy gdy znajdziesz moment

W Holisens drzwi są dla Ciebie otwarte. Zadzwoń lub napisz maila, a postaramy się dopasować dla Ciebie idealny termin. Zatrzymaj się, zwolnij i weź u nas spokojny oddech.


Zaplanuj z nami regularne wizyty i swoje rytuały

Nasza oferta jest szeroka i nieustannie dostosowuje się do Waszych potrzeb. Daj nam znać czego potrzebujesz i jakie terminy byłyby dla Ciebie najlepsze, a my zrobimy resztę.


Dogodna lokalizacja i szybki dojazd

Poradnia Holisens mieści się w centrum Starej Ochoty oraz w miasteczku Wilanów. W pobliżu znajdziesz też wiele miejsc parkingowych. Zapraszamy do odwiedzin w jednej z naszych lokalizacji.


Kontakt i wymiana

W Holisens jesteśmy dla Ciebie. Zachęcamy do kontaktu, zadawania pytań, dawania nam znać o Twoich potrzebach, a także o wrażeniach z wizyt i zabiegów. Nasz zespół z radością Ci doradzi, wesprze miłym słowem i pomoże w zaplanowaniu wizyty.Godziny pracy


Co czyni nas wyjątkowym miejscem?Kameralna atmosfera


Usiądź wygodnie przy kominku na naszych fotelach i poczuj się jak w domu.Profesjonalny zespół


Jesteśmy zgraną drużyną profesjonalistek_ów, która wciąż zdobywa nową wiedzę i chce wspólnie z Wami osiągać coraz lepsze rezultaty.Superwizje


Nasze terapeutki i terapeuci regularnie decydują się poddać swoją pracę superwizji, aby obiektywnie ocenić jakość swoich działań.Autorskie warsztaty, treningi i szkolenia


Nasza oferta warsztatowa to wyjątkowe okazje do rozwoju, stworzone od początku do końca przez naszych specjalistów i terapeutki.Najlepsza kawa i herbata


Czekając na wizytę możesz delektować się świeżo parzoną kawą lub ulubioną herbatą.Strefa relaksacyjna i biblioteczka – HoliSpace


Masz wolną chwilę żeby pobyć u nas przed lub po wizycie? Włącz tryb samolotowy, wybierz ciekawą książkę, usiądź wygodnie na kanapie lub hamaku i miej czas dla siebie.Holisens 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sealan.Holisens 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sealan.