Godziny pracyPoniedziałek - Sobota 06:00 - 21:00DojazdFiltrowa 30/24, 02-080 Warszawa

O nas

Klinika Holisens to przestrzeń gdzie kompleksowo zadbamy o Twój wewnętrzny dobrostan, dobre samopoczucie i zdrowie - zarówno psychiczne jak i fizyczne. Naszą misją i pasją jest budowanie harmonijnej jedności pomiędzy ciałem i umysłem.
Twoja przestrzeń dla świętego spokoju

Holisens. Poznajmy się bliżej .

Łączymy holistyczne podejście, najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, a także kadrę wykwalifikowanych specjalistek i specjalistów, którzy chętnie będą Wam towarzyszyć w drodze do pełni sił i realizacji swojego potencjału.

Zapewnimy Ci opiekę i troskę doświadczonych psycholożek, psychiatrów, dietetyczek, trenerów osobistych i duchowych przewodniczek. Proponujemy podejście pełne empatii, zrozumienia i indywidualnej ścieżki w sprawdzonych metodach terapii.

Pomagamy osiągnąć równowagę poprzez uświadomienie jak ważne jest zdrowe odżywianie, kondycja fizyczna, jakość snu, relacje z innymi ludźmi a także zachowanie balansu między życiem zawodowym i prywatnym.

Nasze drzwi są szeroko otwarte dla osób w każdym wieku, na dowolnej drodze życiowej i z wyjątkowym bagażem doświadczeń. Zachęcamy do odwiedzin dzieci, dorosłych, rodziny, pary i wszystkie oraz wszystkich, które poszukują odpowiedzi i ukojenia. 

W Klinice Holisens patrzymy na człowieka i jego zmagania całościowo, biorąc pod uwagę psychikę i ciało, a więc dwa nieodłączne elementy wpływające na nasze samopoczucie i zdrowie. Poszerzamy klasyczne podejście psychologiczne o pracę z ciałem dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjentek oraz pacjentów.

Jako uzupełnienie terapii proponujemy spotkania warsztatowe oraz indywidualne z psychodietetykiem, instruktorką jogi i medytacji, przewodniczką mindfulness,  i wieloma innymi osobami, które wraz z prowadzącymi terapię pomogą Wam w osiągnięciu równowagi psychofizycznej.


Zawsze wtedy gdy znajdziesz moment

W Holisens drzwi są dla Ciebie otwarte. Zadzwoń lub napisz maila, a postaramy się dopasować dla Ciebie idealny termin. Zatrzymaj się, zwolnij i weź u nas spokojny oddech.


Zaplanuj z nami regularne wizyty i swoje rytuały

Nasza oferta jest szeroka i nieustannie dostosowuje się do Waszych potrzeb. Daj nam znać czego potrzebujesz i jakie terminy byłyby dla Ciebie najlepsze, a my zrobimy resztę.


Dogodna lokalizacja i szybki dojazd

Klinika Holisens mieści się w centrum Starej Ochoty, tuż obok ścisłego Śródmieścia Warszawy. Stąd wszędzie jest niedaleko i dojeżdża tu wiele środków komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdziesz też wiele miejsc parkingowych. Zapraszamy do odwiedzin.


Kontakt i wymiana

W Holisens jesteśmy dla Ciebie. Zachęcamy do kontaktu, zadawania pytań, dawania nam znać o Twoich potrzebach, a także o wrażeniach z wizyt i zabiegów. Nasz zespół z radością Ci doradzi, wesprze miłym słowem i pomoże w zaplanowaniu wizyty.Godziny pracy


Co czyni nas wyjątkowym miejscem?Kameralna atmosfera


Usiądź wygodnie przy kominku na naszych fotelach i poczuj się jak w domu.Profesjonalny zespół


Jesteśmy zgraną drużyną profesjonalistek_ów, która wciąż zdobywa nową wiedzę i chce wspólnie z Wami osiągać coraz lepsze rezultaty.Superwizje


Nasze terapeutki i terapeuci regularnie decydują się poddać swoją pracę superwizji, aby obiektywnie ocenić jakość swoich działań.Autorskie warsztaty, treningi i szkolenia


Nasza oferta warsztatowa to wyjątkowe okazje do rozwoju, stworzone od początku do końca przez naszych specjalistów i terapeutki.Najlepsza kawa i herbata


Czekając na wizytę możesz delektować się świeżo parzoną kawą lub ulubioną herbatą.Strefa relaksacyjna i biblioteczka – HoliSpace


Masz wolną chwilę żeby pobyć u nas przed lub po wizycie? Włącz tryb samolotowy, wybierz ciekawą książkę, usiądź wygodnie na kanapie lub hamaku i miej czas dla siebie.Holisens 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sealan.Holisens 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Sealan.